İkili Açılır Balkon Kapısı Modelleri

0
949

Balkona çıkış kapılarının geniş ve feraf  olması tercih edilir, eğer ki mimariniz balkona çıkış kapınızı bir kapı ölçüsünde daha geniş bıraktı ise şanslısınız sizde yukarıdaki gibi yaklaşık birbuçuk kapı ölçüsüne denk gelen biri büyük biri küçük ikiside aynı anda açılabilen bu çift kanatlı pvc pimapen kapıdan yaptırabilirsiniz.

Geniş kapılar evinize ferahlık katarken aynı zaman balkona geçe bilecek büyük ebatlı eşyaların geçisindede kolaylık sağlıyor.


Eğer ki kapı alanınız iki kapı ebatına denk genişlikte ise ozaman size boydan boya çift camlı, iki ayrı kanadı sağa sola açılır tam iki kapı ebadında ve iki ayrı kol ile kilitlenebilir çift camlı ve çift kanatlı açıldığında orta kısmında hiçbir direk kalmayan tek parça bir kapı modeli önere biliriz. Resimdeki gibi beyaz renk tercih edebileceğiniz  gibi, ahşap desenli (kahve rengi), gri (Antrasit gri) gibi renk seçeneklerimiz de mevcut bunlardan dilediğinizi seçebilirsiniz.

  • Pvc Pimapen Balkon Kapısı
  • Pvc Pimapen Pencere
  • Pvc Pimapen Wc Tuvalet Kapısı
  • Pvc Pimapen Balkon Kapatma

Yaptırmak istiyorsanız veya Mevcut Pvc Pimapen Kapı Ve Pencerelerinizi Değiştirmek İstiyorsanız Çekinmeden Bizi Arayabilirsiniz Hepsi için Satış ve Montaj Hizmeti Vermekteyiz.

0212 880 25 55

 

 

Üstteki resimdeki kadar geniş bir balkon çıkış alanına sahipseniz veya bu genişliklerde bir bahçe çıkışınız varsa birazda bütçem elveriyor derseniz size üstteki gibi şahene bir gürüntüye sahip, ısı yalıtımı gayet yüksek olan bu kullanışlı Pvc volkwagen sürgülü kapıyı tavsiye edebilirim. Paralel sürme, devirmeli sürme, çek aç sürme gibi isimleride olan bu sistemin adı halk arasında volkswagen sürme olarak bilinir.

Ölçüler ve maliyet açısından size sırası ile tavsiye edebileceğimiz bu pvc balkon kapılarının hepsinin daha önce montajı yapılmış, kullanıcıya sunulmuş ve sürekliliği olan trend modellerdir. Size ve evinize değer katacak bu kapı açılımları için size elimizden geldiğinde bilgi vermeye çalıştık

Volkswagen kapılar hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz >>>

Eğer ki arızalı bir volkswagen kapınız var ve tamir ettirmek istiyorsanız onun içinde şu yazımızdan bilgi alabilirsiniz >>>

CEVAP VER

Yanlış bir e-posta adresi girdiniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz